Ακαδημαϊκό έτος 2019-20,
Εαρινό Εξάμηνο
Πρόγραμμα Εξεταστικής

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:
v.5.10 (τελευταία τροποποίηση: 2020-06-18 12:15:41)
ΕΞ.ΩΡΑΠΕΡ.ΚΩΔ.ΕΞΑΜ.ΜΑΘΗΜΑΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣΑΙΘΟΥΣΕΣ
Τετάρτη 17-06-2020
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ11011Μαθηματικά ΙΑντωνίου Σ., Τζέκης Π.C3
-11:30 - 13:30ΘΕΩ_ΕΜΒ19729Δικτύωση Καθορισμένη από ΛογισμικόΧατζημίσιος Π.C4
-14:00 - 16:00ΘΕΩ_ΕΜΒ11051Κυκλώματα Συνεχούς ΡεύματοςΜπάμνιος Γ.C2
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ15055Αλληλεπίδραση Ανθρώπου-ΜηχανήςΚεραμόπουλος Ε.C1
Πέμπτη 18-06-2020
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ13023Μαθηματικά ΙΙIΑντωνίου Σ.C3
-11:30 - 13:30ΘΕΩ_ΕΜΒ11041Ηλεκτρονική ΦυσικήΜαρμόρκος Ι.C4
-14:00 - 16:00ΘΕΩ_ΕΜΒ17117Συστήματα Αυτομάτου ΕλέγχουΔημητριάδης Π.C1
-14:00 - 16:00ΘΕΩ_ΕΜΒ19479Προηγμένη Μηχανική ΜάθησηΔιαμαντάρας Κ.C2
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ19129ΡομποτικήΙωσηφίδης Α.C5
Παρασκευή 19-06-2020
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ15025ΜικροελεγκτέςΚαζακόπουλος Α.C3
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ19449Διαxείριση Συστήματος και Υπηρεσιών DBMSΔέρβος Δ., Σιδηρόπουλος Α.C2
-11:30 - 13:30ΘΕΩ_ΕΜΒ11031Εισαγωγή στην Επιστήμη των ΥπολογιστώνΗλιούδης Χ.C4
-14:00 - 16:00ΘΕΩ_ΕΜΒ17017Δίκτυα ΥπολογιστώνΑμανατιάδης Δ., Βίτσας Β., Ηλιούδης Χ.C1
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ17427Μηχανική ΛογισμικούΔεληγιάννης Ι.C5
Δευτέρα 22-06-2020
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ18378ΜικροηλεκτρονικήΠαπακώστας Δ.C3
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ19419Ανάπτυξη Διαδικτυακών Συστημάτων και ΕφαρμογώνΟυγιάρογλου Σ., Σιδηρόπουλος Α.C5
-11:30 - 13:30ΘΕΩ_ΕΜΒ13053Δομές Δεδομένων και Ανάλυση ΑλγορίθμωνΣταμάτης Δ.C4
-11:30 - 13:30ΘΕΩ_ΕΜΒ17147Σχεδίαση Επαναπροσδιοριζόμενων Ψηφιακών Συστημάτων (FPGA)Παπακώστας Δ.C6
-14:00 - 16:00ΘΕΩ_ΕΜΒ17417Εισαγωγή στην Αναλυτική των ΔεδομένωνΔέρβος Δ.C1
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ13033Επεξεργασία ΣήματοςΑβδελίδης Κ.C3
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ19459Ευφυή ΣυστήματαΓεωργούδας Ι.C5
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ19759Τεχνολογία ΠολυμέσωνΒολιώτη Χ.C6
Τρίτη 23-06-2020
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ13043Οργάνωση και Αρχιτεκτονική Υπολογιστικών ΣυστημάτωνΔιαμαντάρας Κ.C3
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ19739Ειδικά Θέματα Δικτύων (CCNA) 2Σαρηγιαννίδης Α.C5
-11:30 - 13:30ΘΕΩ_ΕΜΒ15015Ασύρματες ΕπικοινωνίεςΙωαννίδου Μ., Ιωσηφίδης Α.C4
-11:30 - 13:30ΘΕΩ_ΕΜΒ15035Σχεδίαση Λειτουργικών ΣυστημάτωνΟυγιάρογλου Σ.C1
-14:00 - 16:00ΘΕΩ_ΕΜΒ17127Αισθητήρια και Επεξεργασία ΜετρήσεωνΣπάσος Μ.C4
-14:00 - 16:00ΘΕΩ_ΕΜΒ19509Σημασιολογικός ΙστόςΑδαμίδης Π., Κεραμόπουλος Ε.C6
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ13013Θεωρία Πιθανοτήτων και ΣτατιστικήΤζέκης Π.C3
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ19699Γραφικά ΥπολογιστώνΒολιώτη Χ.C5
Τετάρτη 24-06-2020
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ17437Τεχνολογία Βάσεων ΔεδομένωνΔέρβος Δ., Κεραμόπουλος Ε.C1
-09:00 - 11:00ΘΕΩ_ΕΜΒ19169Συστήματα Μετρήσεων Υποβοηθούμενων από Η/ΥΤσιακμάκης Κ., Χατζόπουλος Α.C2
-11:30 - 13:30ΘΕΩ_ΕΜΒ11021Δομημένος ΠρογραμματισμόςΓουλιάνας Κ.C3
-11:30 - 13:30ΘΕΩ_ΕΜΒ15045Ηλεκτρονικές ΔιατάξειςΠαπακώστας Δ., Χατζόπουλος Α.C2
-14:00 - 16:00ΘΕΩ_ΕΜΒ19429Επιχειρησιακή ΈρευναΚώστογλου Β.C6
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ19119Εφαρμογές Ενσωματωμένων ΣυστημάτωνΓιακουμής Ά.C1
-16:30 - 18:30ΘΕΩ_ΕΜΒ19489Ανάπτυξη Ολοκληρωμένων Πληροφοριακών ΣυστημάτωνΣαλαμπάσης Μ.C2
-19:00 - 21:00ΘΕΩ_ΕΜΒ17027Ηλεκτρονικά ΙσχύοςΚιοσκερίδης Ι.C3
Πέμπτη 25-06-2020
Α09:00 - 13:30ΕΡΓ12032Τεχνική Συγγραφή, Παρουσίαση και Ορολογία Ξένης ΓλώσσαςΧατζημίσιος Π., Χρυσογιάννη Ε.C7
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ16026Ενσωματωμένα ΣυστήματαΚαζακόπουλος Α.C5
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ16026Ενσωματωμένα ΣυστήματαΚαζακόπουλος Α.C5
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ19499Κατανεμημένα ΣυστήματαΜηλιώτης Β.C1
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ14044Ηλεκτρονικά ΚυκλώματαΠαπακώστας Δ., Χατζόπουλος Α.C1, C2, C3, C4, C6, C7
Α16:30 - 20:00ΕΡΓ12032Τεχνική Συγγραφή, Παρουσίαση και Ορολογία Ξένης ΓλώσσαςΧατζημίσιος Π., Χρυσογιάννη Ε.C6
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ14044Ηλεκτρονικά ΚυκλώματαΠαπακώστας Δ., Χατζόπουλος Α.C1, C2, C3
Παρασκευή 26-06-2020
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ16126Κβαντική ΥπολογιστικήΜαρμόρκος Ι.C2, C3
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ18398Ηλεκτροκίνηση και Ευφυή ΔίκτυαΔημητριάδης Π.C5, C6
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ12042Σχεδίαση Ψηφιακών ΣυστημάτωνΜπάμνιος Γ., Τσιακμάκης Κ.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ12042Σχεδίαση Ψηφιακών ΣυστημάτωνΜπάμνιος Γ., Τσιακμάκης Κ.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ12042Σχεδίαση Ψηφιακών ΣυστημάτωνΜπάμνιος Γ., Τσιακμάκης Κ.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Δευτέρα 29-06-2020
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ16026Ενσωματωμένα ΣυστήματαΚαζακόπουλος Α.C1
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ16426Προηγμένα Θέματα Αλληλεπίδρασης (Προγραμματισμός Κινητών Συσκευών)Κεραμόπουλος Ε.C3, C4, C5, C6, C7
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ16026Ενσωματωμένα ΣυστήματαΚαζακόπουλος Α.C1
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ16426Προηγμένα Θέματα Αλληλεπίδρασης (Προγραμματισμός Κινητών Συσκευών)Κεραμόπουλος Ε.C3, C4, C5, C6, C7
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ17447Προηγμένες Αρχιτεκτονικές Υπολογιστών και Προγραμματισμός Παράλληλων ΣυστημάτωνΜηλιώτης Β.C1, C2, C3
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ18748Συστήματα Κινητών ΕπικοινωνιώνΙωσηφίδης Α.C7
Α19:00 - 21:00ΘΕΩ18128Μετατροπείς ΙσχύοςΚιοσκερίδης Ι.C1, C2, C3, C4
Τρίτη 30-06-2020
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ18018Ασφάλεια Πληροφοριακών ΣυστημάτωνΗλιούδης Χ.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ12012Μαθηματικά ΙΙΑντωνίου Σ., Τζέκης Π.C4, C5, C6, C7
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ12012Μαθηματικά ΙΙΑντωνίου Σ., Τζέκης Π.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ12012Μαθηματικά ΙΙΑντωνίου Σ., Τζέκης Π.C1, C2, C3, C4, C5
Α16:30 - 21:00ΘΕΩ12032Τεχνική Συγγραφή, Παρουσίαση και Ορολογία Ξένης ΓλώσσαςΧατζημίσιος Π., Χρυσογιάννη Ε.C6
Τετάρτη 01-07-2020
-09:00 - 20:00 20Παρουσιάσεις ΠτυχιακώνC1
Α16:30 - 21:00ΘΕΩ18038Διαδίκτυο των ΠραγμάτωνΠαρουσιάσεις Εργασιών με βάση το πρόγραμμα των διδασκόντων. Ηλιούδης Χ., Χατζημίσιος Π.C6
Πέμπτη 02-07-2020
-09:00 - 20:00 20Παρουσιάσεις ΠτυχιακώνC1
Παρασκευή 03-07-2020
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ16436Διοίκηση ΈργωνΚώστογλου Β.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ16436Διοίκηση ΈργωνΚώστογλου Β.C3, C4, C5, C6
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ18388Εφαρμογές Συστημάτων Ισχύος και ΑΠΕΔημητριάδης Π.C1, C2
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ18028Αρχές και Μέθοδοι Μηχανικής ΜάθησηςΓουλιάνας Κ., Διαμαντάρας Κ.C1, C2, C3, C4, C5
Α16:30 - 18:30ΕΡΓ12032Τεχνική Συγγραφή, Παρουσίαση και Ορολογία Ξένης ΓλώσσαςΧατζημίσιος Π., Χρυσογιάννη Ε.C6
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ16726Οπτοηλεκτρονική και Οπτικές ΕπικοινωνίεςΕξέταση ομάδας φοιτητών με βάση την ανακοίνωση/πρόγραμμα των διδασκόντωνΑλεξούδη Θ.C7
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ18028Αρχές και Μέθοδοι Μηχανικής ΜάθησηςΓουλιάνας Κ., Διαμαντάρας Κ.C1, C2, C3, C4
Α19:00 - 21:00ΘΕΩ14014Συστήματα Διαχείρισης Βάσεων ΔεδομένωνΔέρβος Δ.C2, C4, C5
Δευτέρα 06-07-2020
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ12052Αντικειμενοστρεφής ΠρογραμματισμόςΑδαμίδης Π., Σφέτσος Π.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ12052Αντικειμενοστρεφής ΠρογραμματισμόςΑδαμίδης Π., Σφέτσος Π.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ12052Αντικειμενοστρεφής ΠρογραμματισμόςΑδαμίδης Π., Σφέτσος Π.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α16:30 - 21:00ΘΕΩ12032Τεχνική Συγγραφή, Παρουσίαση και Ορολογία Ξένης ΓλώσσαςΠαρουσιάσεις Εργασιών με βάση το πρόγραμμα των διδασκόντων.Χατζημίσιος Π., Χρυσογιάννη Ε.C6
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ16736Συστήματα Μέσων Μαζικής ΕπικοινωνίαςΑβδελίδης Κ.C1, C2, C3, C4, C5
Τρίτη 07-07-2020
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ16116Σύνθεση Ηλεκτρονικών ΚυκλωμάτωνΣπάσος Μ.C5, C6
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ18428Διαδικτυακές Υπηρεσίες Προστιθέμενης ΑξίαςΑσδρέ Κ., Ηλιούδης Χ.C1, C2, C3, C4
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ14054Γλώσσες και Τεχνολογίες ΙστούΣαλαμπάσης Μ.C1, C2, C3, C4
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ18718Ασύρματα ΔίκτυαΔιαμαντουλάκης Π.C5, C6, C7
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ14054Γλώσσες και Τεχνολογίες ΙστούΣαλαμπάσης Μ.C1, C2, C3, C4
Α16:30 - 21:00ΘΕΩ12032Τεχνική Συγγραφή, Παρουσίαση και Ορολογία Ξένης ΓλώσσαςΠαρουσιάσεις Εργασιών με βάση το πρόγραμμα των διδασκόντων.Χατζημίσιος Π., Χρυσογιάννη Ε.C6
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ14054Γλώσσες και Τεχνολογίες ΙστούΣαλαμπάσης Μ.C1, C2, C3, C4
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ16726Οπτοηλεκτρονική και Οπτικές ΕπικοινωνίεςΕξέταση ομάδας φοιτητών με βάση την ανακοίνωση/πρόγραμμα των διδασκόντωνΑλεξούδη Θ.C7
Τετάρτη 08-07-2020
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ18418Οργάνωση Δεδομένων και Εξόρυξη ΠληροφορίαςΔέρβος Δ., Ουγιάρογλου Σ.C1, C2, C3
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ16716Μικροκυματική Τεχνολογία και ΤηλεπισκόπησηΙωαννίδου Μ.C6
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ16416Αριθμητικές ΜέθοδοιΓουλιάνας Κ.C1, C2, C3, C4, C5, C7
Α14:00 - 21:00ΘΕΩ18038Διαδίκτυο των ΠραγμάτωνΠαρουσιάσεις Εργασιών με βάση το πρόγραμμα των διδασκόντων.Ηλιούδης Χ., Χατζημίσιος Π.C6
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ16416Αριθμητικές ΜέθοδοιΓουλιάνας Κ.C1, C2, C3, C4, C5
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ16726Οπτοηλεκτρονική και Οπτικές ΕπικοινωνίεςΕξέταση ομάδας φοιτητών με βάση την ανακοίνωση/πρόγραμμα των διδασκόντωνΑλεξούδη Θ.C7
Πέμπτη 09-07-2020
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ19749Δορυφορικές ΕπικοινωνίεςΔιαμαντουλάκης Π.C7
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ12022Μετρήσεις και Κυκλώματα Εναλλασσόμενου ΡεύματοςΚιοσκερίδης Ι., Χατζόπουλος Α.C1, C2, C3, C4, C5
Α16:30 - 21:30ΘΕΩ12032Τεχνική Συγγραφή, Παρουσίαση και Ορολογία Ξένης ΓλώσσαςΠαρουσιάσεις Εργασιών με βάση το πρόγραμμα των διδασκόντων.Χατζημίσιος Π., Χρυσογιάννη Ε.C6
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ16726Οπτοηλεκτρονική και Οπτικές ΕπικοινωνίεςΕξέταση ομάδας φοιτητών με βάση την ανακοίνωση/πρόγραμμα των διδασκόντωνΑλεξούδη Θ.C7
Α19:00 - 21:00ΘΕΩ12022Μετρήσεις και Κυκλώματα Εναλλασσόμενου ΡεύματοςΚιοσκερίδης Ι., Χατζόπουλος Α.C1, C2, C3, C4, C5
Παρασκευή 10-07-2020
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ18728Ειδικά Θέματα Δικτύων (CCNA) 1Σαρηγιαννίδης Α.C1
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ14024Τηλεπικοινωνιακά ΣυστήματαΙωαννίδου Μ., Ιωσηφίδης Α.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ14024Τηλεπικοινωνιακά ΣυστήματαΙωαννίδου Μ., Ιωσηφίδης Α.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ16726Οπτοηλεκτρονική και Οπτικές ΕπικοινωνίεςΕξέταση ομάδας φοιτητών με βάση την ανακοίνωση/πρόγραμμα των διδασκόντωνΑλεξούδη Θ.C7
Α16:30 - 18:30ΘΕΩ18998Ραδιοτηλεοπτική ΠαραγωγήΑβδελίδης Κ.C2
Δευτέρα 13-07-2020
Α09:00 - 11:00ΘΕΩ16016Τεχνητή ΝοημοσύνηΣταμάτης Δ.C1, C2, C3, C4, C5, C6
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ16016Τεχνητή ΝοημοσύνηΣταμάτης Δ.C1, C2, C3, C4, C5, C6
Α14:00 - 16:00ΘΕΩ16016Τεχνητή ΝοημοσύνηΣταμάτης Δ.C1, C2, C3, C4, C5, C6
Τρίτη 14-07-2020
Α11:30 - 13:30ΘΕΩ14034Εισαγωγή στα Λειτουργικά ΣυστήματαΣιδηρόπουλος Α.C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Α14:00 - 20:00ΕΡΓ12032Τεχνική Συγγραφή, Παρουσίαση και Ορολογία Ξένης ΓλώσσαςΧατζημίσιος Π., Χρυσογιάννη Ε.C7